Mermer Uygulama ve Modelleri

Banyo Islak Hacim Metal Mermer Tasarım

Doğal taşlarımızın en güzellerinden biri olan mermer renk ve dokusu bakımın oldukça zengindir. Birçok farklı mekanlarda kullanım sağlamaktadır. Mermer masa, sehpa, zigon, mutfak tezgahı, dresuar gibi kullanım alanları vardır.

 

Nero Marquina Siyah Mermer
Nero Marquina Siyah Mermer

Doğanın bize sunduğu güzelliklerden biri olan mermer şık ve gösterişli duruşuyla dikkat çekmektedir. Kullanabileceğimiz birçok ürün bulunmaktadır. Mermer yemek masası, TV ünitesi, orta sehpa, zigon, dresuar, metal ayaklı mermer masa bu ürünlerimiz arasındadır.

 

Dayanıklılığı, kalitesi ve her şeyden önce göze hitap edişi mermerin tercih edilmesinde etkendir. Örneğin; TV ünitesi, mermer yemek masası, zigon, orta sehpası, dresuar gibi ürünler önce göze hitap ettiği için mermer tercih edilmiştir.

 

 

Kullanacağımız mekanlarımızın gözbebeği olan mermer hiç düşünmeden tercih edeceğimiz doğal taşlarımızdandır. Kullanım alanı çok geniş olan mermer; TV ünitesi, zigon, sehpa, dresuar, mermer yemek masası mekanlara şıklık katmaktadır.

 

 

Doğal taşlar arasında adından kalite ile bahsettiren mermer yoğunluğu ve dayanıklılığıyla ön plandadır. Mermer özellikle zigon, sehpa, dresuar, mermer yemek masası, TV ünitesi gibi alanlarda kullanılır.

 

 

Doğada yüksek miktarda bulunan mermer, hem uygulandığı alanı boğmaz hem de renk ve doku bakımından zengindir. Kullanım alanına göre TV ünitesi, sehpa, yemek masası, dresuar gibi alanlarda renk çeşitliliği fazladır.

 

 

 

Banyo Islak Hacim Metal Mermer Tasarım
Mermer model ve çeşitleri, banyo ve ıslak hacim uygulaması

Mermer doğası,rengi ve özellik bakımından çok uyumlu bir seçenek olmasıyla tercih edilen yüksek bir üründür. Konsol, TV ünitesi, mermer sehpa, mermer zigon, mermer dresuar ürünleri kullanılabilir. Mekanlara şıklık ve ayrı bir hava katmaktadır.

 

 

 

Mermer, malzemenin gözle görülür ağırlık ve göz alıcı görünümünden dolayı, daima mekanlara şıklık ve gösteriş kazandırır. Kullanılan mekanlarda mermer masa, mermer sehpa, mermer TV ünitesi, mermer zigon göz dolduran şık bir bakış açısı sağlar.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Ürünler hakkında size yardımcı olabilirim ?