Mermer Masa

Mermer masa modelleri kalitesinin yaşam alanımıza girmesi ve benimsenmesi oldukça kolay olmuştur. Çünkü kullanılan mekanlara şık bir hava katmıştır. Kalitesi, uzun ömrü ve kolay temizlenebilme özelliği ile kolaylıklar sağlamıştır. Sadece mutfak tezgahların da kullanılmamış bunun dışında da kullanılmaya başlamıştır. Mermer sehpa, mermer masa, mermer dresuar, mermer TV ünitesi olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Beraberinde şıklığı ve zarafeti de getirmiştir.

Mermer Masa Modelleri , Siyah Mermer Masa , Mermer Görünümlü Masa , Metal Masa Ayakları , Mermer Masa Ayakları
Mermer Masa Modelleri , Siyah Mermer Masa , Mermer Görünümlü Masa , Metal Masa Ayakları , Mermer Masa Ayakları

Mermerin kalitesi, rengi çok önemlidir. Gri mermer, beyaz mermer, siyah mermer gibi renk çeşitleri bulunmaktadır. Bu renk çeşitleriyle birçok ürün elde edebiliriz. Siyah mermer masa, beyaz mermer masa, beyaz sehpa, gri dresuar gibi mermer çeşitleri ile birbirinden şık ürünler tasarlanabilir.

Mermer çeşitleri oldukça fazla olduğu için mermer modeli seçmek biraz zor olmaktadır. Fakat mermerin kullanımı kolay, temizlenmesi rahat, dayanıklı ve kaliteli olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Mermerin renk seçeneği fazla olduğu için kullanılacak mekanlarda isteğe ve zevke göre uyum sağlanabilir. Mermer çeşitliliği, mermer modeli her tarza hitap etmektedir.

Mermer masa modelleri, modern dekorasyonun zamanla gelişmesi ve insanların ev ve ofislerindeki dekorasyona verdiği önemin artması, dekorasyonun en ufak taşlarının bile incelikle tasarlanmasına yol açmıştır. Asil ve kendine has duruşa sahip modeller ile yaşam alanlarınızda tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Evinizin, iş yerinizin ya da projelerinizin gözbebeği olan mermer hiç düşünmeden alışveriş yapacağınız bir doğaltaşdır. Derin dekorasyon metal ve mimarlık sitemizden mermer masa modellerimize göz atabilirsiniz.

 

Mermer masa fiyatları ?

Mermer masa fiyatları, verdiğiniz projelere göre fiyatlanmaktadır en önemli fiyat ölçeği vericeğiniz en-boy oranıdır.

Mermer masa teslimat süreci

Teslimat onayı aldıktan 1 hafta sonra mermer masa kurulumunu evinizde gerçekleştirmekteyiz.