Mermer Masa

Son yıllarda dekorasyon dünyasının trendi olan mermer masaların bu kadar popüler hale gelmesindeki en önemli sebep mermerin doğal yapısının kaliteli olmasıdır. Mermer masalarda kullanılan mermerler çok farklı renk, desen ve damarlarıyla adeta doğanın bizlere sunduğu bir armağanıdır. Mermer masalar parlak yüzeyleri ve damarlı yapısıyla mekanlarınızın en gösterişli eşyalarından biridir. Yıllarca modası  geçmeyecek nadir ürünlerden biri olan mermer uzun ömürlü, kullanışlı ve şık bir üründür.

 

Mermer kullanılan her alanın bir anda dikkat çekici bir görünüme kavuştuğunu rahatlıkla görmemiz gerekir. Asil bir duruşa sahip olan, kendisine has bir olgunluğu ve özgünlüğü olan bu özel malzemeler ile üretilen mobilyaların hepsi birbirinden farklı olmayı başarıyor. Mermerin kendine has damarlı yapısı sebebiyle birden fazla renk tonu başarılı bir şekilde bir araya gelirken aynı zamanda doğa bize harika bir doğal taş sunmaktadır.

 

Mermer modelleri renk olarak da çok fazladır. Siyah mermer, beyaz mermer, gri mermer, bej mermer, damarlı mermer gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu mermer renklerini siz nasıl isterseniz o şekilde tasarlayabiliriz. Yuvarlak mermer masa ya da kare mermer masa gibi şekillerde yapılabilir. Misafirlerinizi ağırlarken şıklıktan ödün vermeyeceksiniz.

142

142 thoughts on “Mermer Masa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sepet

loader
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Ürünler hakkında size yardımcı olabilirim ?