Flip book element

Metal Ayaklı Mermer Dresuar -DRA3034-

Metal Ayaklı Mermer Dresuar Antre de dresuar kullanarak, koridora canlılık katmayı amaçlayabilirsiniz. Dekorasyon ürünü olarak kullanmanın yanı sıra nereye koyacağımızı bilmediğimiz bir çok eşyayı dresuarın dolap ve çekmecelerine koyabiliriz. Antrede kullanılan dresuarın üzerine anahtarların konulabileceği küçük bir kase ile dekore edilirse işlevselliği daha da artmış olur.

Salon ve oturma odalarında aynalı dresuarlar kullanmak odanın daha geniş durmasına yardımcı olacaktır. Yemek masasına yakın yerlerde olması tabak, çatal takımının saklanması için ideal yerdir. İçerisinde koymayı düşündüğünüz tabakların ölçüsünü dikkate alarak, onların sığabileceği bir dresuar seçimi yapmanız sizin hayatınızı kolaylaştıracaktır. Yatak odasında kullanılan dresuar makyaj malzemelerinizi, parfüm, küpe, kolye, saat gibi birçok eşyalarınızı üzerine ve çekmecesine koyarak kullanışlı bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Mekanlarınıza şıklık katmak istiyorsanız ve ön plana çıkmasını istiyorsanız mermer metal tasarım ve dekorasyon sitemize göz atmanızı bekliyoruz. Kalitenin adresi mermer metal tasarım ve dekorasyon…

Devamını oku

Metal Ayaklı Mermer Dresuar -DRA3033-

Metal Ayaklı Mermer Dresuar Evlerimizde mobilya seçimleri yaparken, göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Ev dekorasyonu bizim tarzımızı, karakterimizi yansıttığımız, zevkimizi duygularımızı aktardığımız bir alandır. Aynı zamanda kullanmış olduğumuz mobilyaların rengi, işlemesi, aksesuarların şekli günlük ruh halimizi, zamanla da hayata bakış açımızı etkilemektedir. Dresuar seçimi yaparken mobilyalarımıza uygun olması göze güzel hitap etmesini sağlayacaktır. Son zamanlarda dresuarlarda mermer ve metal kullanımı çoğalmıştır. Dresuarlara ayrı bir hava katmaya yardımcı oluyor.

Dresuarlar ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan, evin içerisindeki en dikkat çekici malzeme olmaya devam ediyor. Evin antre, salon, yemek odası, oturma odası yatak odası gibi pek çok yerinde kullanılabilen, dekoratif çok fonksiyonlu ve şık bir mobilyadır. Üzerine uygun aksesuarlar yerleştirilerek, evin en renkli, en göze hitap eden köşesi haline getirebilirsiniz.

Antre de dresuar kullanarak, koridora canlılık katmayı amaçlayabilirsiniz. Dekorasyon ürünü olarak kullanmanın yanı sıra nereye koyacağımızı bilmediğimiz bir çok eşyayı dresuarın dolap ve çekmecelerine koyabiliriz. Antrede kullanılan dresuarın üzerine anahtarların konulabileceği küçük bir kase ile dekore edilirse işlevselliği daha da artmış olur.

Devamını oku

Ahsap veya Metal Ayakli Berjer Koltuk BK-3887

Ev dekorasyonunun baş kahramanı olarak nitelendirebileceğimiz berjer koltuklar, aslında tek kişilik bir koltuk değil, aynı zamanda keyif koltuğudur. Keyifli anlarınıza eşlik edeceğinize eminiz, çünkü berjer koltukların ortaya çıkış amacı bile bir zevke dayanmaktadır. Yüksek ve kabarık sırt kısmıyla bilinen berjer koltuklar, son yılların en popüler tasarımları arasındadır. Nerede kullanırsanız kullanın baş köşenin sahibi olacağı kesin görünen berjerler, evinizin havasını değiştirmek istediğiniz anlarda da güçlü bir kurtarıcı olmaya devam ediyor.

Salonlar için berjer modelleri sık sık tercih edilen unsurlardan biridir. Özellikle son zamanlarda fazlasıyla popüler olan köşe takımları ile birlikte keyifle kullanılmaktadır. Evini yenileyenlerin ya da yeni evlilerin tercihi olan köşe koltuk takımları, tekli koltuk seçenekleriyle birlikte tamamlandığında ortaya hem konforlu hem de şık bir alan çıkmaktadır. Ancak burada tekli koltuğun köşeli koltuk için uyumlu olduğundan emin olmak gerekir. Farklı stillere sahip olduklarında bir uyum yakalanamayacağı için dekorasyonu hoşunuza gitmeyebilir. Bu da o alanda zaman geçirmekten keyif almayacağınız anlamına gelir. Keyifli bir ortam oluşturmak için kullanmaktan keyif alacağınız berjer koltuklar, ev dekorasyonunda yapmış olduğunuz en iyi tercih olacaktır.

Devamını oku

Metal Ayakli Raf Sistemleri RS-7888

Her ortama uygun özel tasarım Metal Ayakli Raf Sistemleri mevcuttur.Siz isteyin biz yapalım.
Metal Ayakli Raf Sistemleri eşsiz tasarımıyla bulunduğu ortama ferahlık ve doğallık katmaktadır.Evinizin bir köşesinde rahatlıkla koyabileceğiniz şık ve özel tasarımlı ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

En Uygun Metal Ayakli Raf Sistemleri
Bizler imalatçı bir firmayız bu nedenle ürünlerimiz diğer firmalara göre uygundur. Uygun fiyata sizleri kaliteyle buluşturuyoruz.

En Uygun Metal Ayakli Raf Sistemleri Fiyatları
Bu eşsiz,sizin zevkinize göre tasarladığımız özel tasarım ürünümüz olan en uygun Metal Ayakli Raf Sistemleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.