Doğal Taş ve Mermer Çeşitleri

Banyo Islak Hacim Metal Mermer Tasarım
MERMER ÇEŞİTLERİ VE MODELLERİ
10 Ocak 2020
Kapitone Kumaş Döşemeli Özel Metal Ayaklı Puf Berjer Baba Koltuğu
Berjer Koltuklar
13 Ocak 2020
Silver Wave Gri Mermer

Silver Wave Gri Mermer

Doğal Taşlar, Mermerler ve Granit

Doğal taşlar mermer , granit , onyx bilindiği gibi oldukça sağlam ve çoğu koşula karşı oldukça dayanıklı malzemelerdir. Bu nedenle doğal taşları mermer , granit , onyx kullanabileceğiniz alanlar oldukça fazladır. Güneş gören ya da görmeyen, sıcak veya soğuk birçok alanda doğal taşları mermer , granit , onyx dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece hem uzun ömürlü hem de şık ve asil bir tercih yapmış olacaksınız.

Nero Marquina Siyah Mermer

Nero Marquina Siyah Mermer

Doğal taşlar mermer , granit , onyx dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinmektedir. Bu nedenle, kullanılan mekanlarda doğal taşları tercih etmek hem çok şık hem de çok akıllıca bir seçim olacaktır. Son zamanlarda en çok tercih edilen doğal taşlarımızdan biri olan mermerin kullanımı giderek artmaktadır. Mermer yemek masası, mermer orta sehpa, mermer yan sehpa, mermer kitaplık, mermer zigon, mermer dresuar, mermer TV ünitesi gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Evlerde ve ofislerde şık ve zarif bir dokunuş için tercih edilen doğal taşlar mermer , granit , onyx mekanın atmosferini tek bir dokunuşla değiştirecek harika bir fikirdir. Şık ve zengin bir görünüm sağlayan mermer taşlar sıklıkla tercih edilir. Doğal taşlardan olan mermerin, son zamanlarda en çok tercih edilen kullanım alanları ise mermer TV üniteleri, mermer yemek masası, mermer sehpa, mermer kitaplık, mermer mutfak tezgahı gibi iç mekan ürünlerinde sıklıkla kullanılır.

Doğada yüksek miktarda bulunan mermer, hem uygulandığı alanı boğmaz hem de renk ve doku bakımından zengindir. Mermerin birçok rengi bulunmaktadır. Gri mermer, beyaz mermer, bej mermer, siyah mermer, gri mermer gibi renkleri vardır. Bu renkler ile mekanlarınıza şıklık katabilir ve gösterişli alanlar yaratabilirsiniz.

Eğer siz de ofisinizde veya yaşam alanınızda şık ve uzun ömürlü bir dokunuş istiyorsanız sizde bizim müşterimiz olun ve ışıldayan tasarımlarla evinizi veya ofisinizi doğal taşlarla mermer , granit , onyx ile süsleyelim.

Comments are closed.

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin