Doğal Taş ve Mermer Çeşitleri

Doğal Taşlar, Mermerler ve Granit

Doğal taşlar mermer , granit , onyx bilindiği gibi oldukça sağlam ve çoğu koşula karşı oldukça dayanıklı malzemelerdir. Bu nedenle doğal taşları mermer , granit , onyx kullanabileceğiniz alanlar oldukça fazladır. Güneş gören ya da görmeyen, sıcak veya soğuk birçok alanda doğal taşları mermer , granit , onyx dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece hem uzun ömürlü hem de şık ve asil bir tercih yapmış olacaksınız.

Nero Marquina Siyah Mermer
Nero Marquina Siyah Mermer

Doğal taşlar mermer , granit , onyx dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinmektedir. Bu nedenle, kullanılan mekanlarda doğal taşları tercih etmek hem çok şık hem de çok akıllıca bir seçim olacaktır. Son zamanlarda en çok tercih edilen doğal taşlarımızdan biri olan mermerin kullanımı giderek artmaktadır. Mermer yemek masası, mermer orta sehpa, mermer yan sehpa, mermer kitaplık, mermer zigon, mermer dresuar, mermer TV ünitesi gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Evlerde ve ofislerde şık ve zarif bir dokunuş için tercih edilen doğal taşlar mermer , granit , onyx mekanın atmosferini tek bir dokunuşla değiştirecek harika bir fikirdir. Şık ve zengin bir görünüm sağlayan mermer taşlar sıklıkla tercih edilir. Doğal taşlardan olan mermerin, son zamanlarda en çok tercih edilen kullanım alanları ise mermer TV üniteleri, mermer yemek masası, mermer sehpa, mermer kitaplık, mermer mutfak tezgahı gibi iç mekan ürünlerinde sıklıkla kullanılır.

Doğada yüksek miktarda bulunan mermer, hem uygulandığı alanı boğmaz hem de renk ve doku bakımından zengindir. Mermerin birçok rengi bulunmaktadır. Gri mermer, beyaz mermer, bej mermer, siyah mermer, gri mermer gibi renkleri vardır. Bu renkler ile mekanlarınıza şıklık katabilir ve gösterişli alanlar yaratabilirsiniz.

Eğer siz de ofisinizde veya yaşam alanınızda şık ve uzun ömürlü bir dokunuş istiyorsanız sizde bizim müşterimiz olun ve ışıldayan tasarımlarla evinizi veya ofisinizi doğal taşlarla mermer , granit , onyx ile süsleyelim.

161

161 thoughts on “Doğal Taş ve Mermer Çeşitleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sepet

loader
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Ürünler hakkında size yardımcı olabilirim ?